Konference WordCamp Praha 2018

V sobotu 24. února 2018 se uskuteční konference WordCamp Praha 2018, která se bude věnovat redakčnímu systému WordPress z pohledu uživatelů i vývojářů a tématům týkajícím se tvorby a provozu internetových stránek na této celosvětově nejrozšířenější publikační platformě.

Konference WordCamp Praha 2018 je určená pro všechny fanoušky redakčního systému WordPress, nabídne návštěvníkům celkem 10 přednášek, 6 workshopů, 6 případových studií a spoustu dalšího.

Přednášky budou rozdělené na dva proudy – pro vývojáře a pro uživatele. Svou přednášku si tedy najdou jak začátečníci, kteří se naučí svůj systém lépe ovládat a udržovat, tak i pokročilí uživatelé, jimž přednášející ukáží, jak ze svého webu dostat maximum. Vývojáři se zase naučí pracovat s novými technologiemi, které WP nabízí.

  • První série přednášek nazvaná „Uživatelé“ bude tedy věnována všem bloggerům, redaktorům, správcům či příležitostným uživatelům WordPress webů. Bude se zabývat zabezpečením WordPressu, problematikou koupených šablon, kvalitním obsahem, propagací a analytikou.
  • Druhá série přednášek s názvem „Developeři“ pak půjde více do hloubky WordPressu a bude vhodná pro programátory, či pokročilé uživatele.

Ve světě již WordCamp proběhl celkem v 65 zemích na 6 kontinentech, v České republice se bude konat po páté.

 

více na 2018.prague.wordcamp.org